ÜRETTİĞİN İŞİ TAM VE ZAMANINDA YAP

AKADEMİ

MSO AKADEMİ İLE KOBİ’LER KURUMSALLAŞIYOR…

Türkiye’deki girişimlerin %99’dan fazlası KOBİ’lerden oluşmaktadır. Günümüz rekabet koşullarında ise işletmelerin varlıklarını sürdürmeleri için sadece pazarın istek ve beklentilerini karşılamaları maalesef yeterli olmamaktadır. Ekonomiye yön veren tüm KOBİ’lerin artık kendi organizasyonlarındaki örgütsel değişimi ve gelişimi de hızla sağlaması ve bu değişime ayak uydurması kaçınılmazdır.

İşletmeler için en önemli konuların başında müşterilerin güvenini kazanmak ve sürdürülebilir olmak gelir. Piyasaların ve ekonominin globalleştiği ortamda yerel pazarda olduğu kadar küresel pazarda da yer bulmak isteyen KOBİ’lerin tüm varlıklarını diğer kuşaklara devredebilmeleri için gerekli olan çözüm kurumsallaşmakta saklıdır.

Türkiye’deki aile şirketi olarak kabul edilen işletmelerin kaç kuşak varlıklarını sürdürebildiklerini biliyor musunuz?

Kurumsallaşma düzeyindeki eksiklikler sebebiyle dağılan, devredilen, işletme ömürleri kısalan şirketlerin sayısı hiç de küçümsenecek gibi değil!

MSO AKADEMİ olarak işletmenizin güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederek; yönetimden, iç denetim ve kontrole; risk yönetimi ve finansal danışmanlığa; personel eğitimleri ile kurum kültürü oluşturulmasına; aile şirketi iseniz aile anayasasının hazırlanmasına kadar tüm adımlarda şirketinizin kurumsallaşma sürecini sizlerle birlikte yönetiyoruz…

Bilgi ve danışma için iletişim:

(0212) 259 3 259 / (0212) 532 9622 0532 622 7871 (Aydın Yüksel) aydinyuksel@msonet.org

Adres 1:Sinanpaşa Mh. Altıntaş Sk. No:21 Beşiktaş İstanbul

Adres 2:Molla Gürani Mh. Sadi Çeşme Sk. No14: D:4 Yusufpaşa İstanbul>/l>